6 způsobů, jak kryo a hyperbarická komora zlepší váš sexuální život

6 způsobů, jak kryo a hyperbarická komora zlepší váš sexuální život

Celotělová kryoterapie v kryokomoře je nová a moderní metoda s řadou použití v oblasti zdraví i krásy. Nejznámějšími účinky jsou zotavení po zranění nebo zmírnění bolesti a zánětů. Hyperbarická kyslíková terapie je sice dávno objevenou metodou, ale v posledních letech zažívá nová využití kromě lékařských indikací i při sportovní regeneraci a wellness. Víte ale, že kromě běžných použití mají obě metody velmi zajímavé pozitivní „vedlejší“ účinky, které mohou zlepšit váš sexuální život?

Nejlepší na těchto procedurách je, že s vaším tělem dělají zázraky. A to takové, které umí vaše tělo samo, jenom je potřeba mu ukázat jak. A vždycky získáte i něco navíc, než pro co jste si přišli. Léčíte zranění kolene, ale k tomu podpoříte imunitu. Nebo řešíte pískání v uších, ale přitom detoxikujete organismus nebo se vám zlepší erekce.

Jaký vliv mají tyto metody na sexuální život?

1. zvýšení hladiny testosteronu

Už jeden pobyt v kryokomoře zvyšuje hladinu testosteronu, který ovlivňuje mužskou (částečně i ženskou) sexualitu jako je kvalita erekce, chuť na sex nebo sexuální výdrž. Navíc, dochází ke snížení kortizolu (stresového hormonu) a navození větší psychické pohody.

2. zlepšení erekce díky prokrvení

Celotělová kryoterapie zvyšuje prokrvení a zlepšuje erekci, proto se používá i při léčbě erektilní dysfunkce. Zvyšuje výdrž, což vede k plnohodnotnějšímu a zdravějšímu sexuálnímu životu.

3. zlepšení erekce díky tvorbě nových cév

Při hyperbarické oxygenoterapii může docházet k tvorbě nových cév v penisu a zlepšovat tak jeho erektilní funkci. Za většinu případů erektilní dysfunkce je zodpovědný špatný průtok krve nebo ateroskleróza. Obojí pomáhá řešit oxygenoterapie.

4. dobrá nálada a chuť na sex

Výhodou naší moderní kryokomory je působení velmi nízké teploty i v oblasti hlavy. Právě díky stimulaci termoreceptorů v oblasti obličeje a zátylku je terapie v kryokomoře skutečně účinná. Po proceduře se významně zvyšuje hladina jak serotoninu, tak dopaminu a endorfinů. Díky serotoninu tedy lépe spíte a máte dobrou náladu, endorfin u vás vyvolává euforické pocity a dopamin vám dává motivaci pokračovat a žene vás k lepším výkonům.

5. budete se cítit krásní

Kryoterapie i oxyterapie podporují hubnutí a vypínají pokožku, budete se cítit krásnější.

6. budete zdraví

Díky celotělové kryoterapii i oxyterapii budete zdravější, méně unavení, budete lépe spát a budete mít více času věnovat se sexu namísto zdravotním neduhům.

Do kryokomory můžete přijít každý den kromě soboty od 16:30 do 19 hodin bez objednání. Do hyperbarické komory je potřeba se objednat. Ideální je obě metody kombinovat, zesiluje se tak jejich účinek.

Zavolejte nám!