Využijte své zaměstnanecké benefity

Využijte své zaměstnanecké benefity

Jste státní zaměstnanec nebo zdravotník? Víte, že u nás můžete využít FKPS i stále ještě aktuální benefity pro zdravotníky na všechny naše služby do maximální výše až 8000 Kč? A to rozhodně není málo. Víte, kolikrát byste mohli za takové peníze do kryokomory, hyperbarické komory, nechat se porovnat od našich fyzioterapeutů nebo zrelaxovat při masáži? Není to škoda nechat propadnout? Vás to totiž nic nestojí, všechno platí Váš zaměstnavatel.

Pokud jste nestihli vyčerpat v roce 2021, tak máte ještě možnost čerpání letos.

FKSP benefity

Za zkratkou FKSP se skrývá fond kulturních a sociálních potřeb, který mají všechny státní a příspěvkové organizace a čerpají z něho prostředky na benefity pro své zaměstnance. Stačí tedy jen oslovit vašeho zaměstnavatele a využít možnosti, které máte. My už pak potřebujeme znát jen fakturační údaje a částku, kterou vám zaměstnavatel z FKSP poskytnul. Jakmile je faktura uhrazená, vytvoříme vám u nás účet, převedeme na něj celou částku a vy už ji pak můžete čerpat na jakoukoliv službu chcete. Navíc, při nahrání kreditu dostanete automaticky slevu.

Benefity pro zdravotníky

V současné době také běží dotační program ministerstva zdravotnictví pro zdravotnické pracovníky a jiné odborné pracovníky, jejichž činnosti jsou součástí výkonu zdravotní péče, a zvláště na profesionály, kteří pracují u poskytovatelů lůžkové zdravotní péče. Pandemie onemocnění COVID-19 totiž u těchto zdravotníků způsobuje mimořádnou psychickou i fyzickou zátěž a působí na ně nepřetržitý stres. Odborníci varují, že se tyto mimořádné podmínky mohou z dlouhodobého hlediska velmi negativně projevit na fyzickém a psychickém zdraví zdravotníků. Proto neváhejte a využijte této možnosti, zdravotníci mají už jen do 31.12. 2022 šanci využít a čerpat mimořádné dotace až 8000 Kč na všechny naše služby. Platí to ale jen pro ty, kteří nevyužili možnosti v roce 2021. Terapie v hyperbarické komoře nebo kryokomoře jsou na zmírnění účinku stresu a únavy skutečně mimořádně účinné. Stejně jako u FKSP, stačí dodat fakturační údaje a částku a po jejím připsání na účet můžete hned začít čerpat.

Je nutné vyčerpat do koce roku 2021?

Pokud jste nestihli loni vyčerpat, je možné ještě i v roce 2022 tento příspěvek využít, program byl prodloužen (ale platí už jen jen pro ty, co nečerpali v roce 2021).